עורך דין תעבורה ותחומי העיסוק שלו

עורך דין תעבורה יכול לייצג אתכם בכל בעיה שיש לכם שקשורה לרישיון הנהיגה שלכם ולמה שקשור לתעבורה. זאת קשת נושאים רחבה מאוד.

בדרך כלל אם אתם הולכים למשפט או שהרישיון שלכם נשלל בגלל מרב"ד כדאי לכם להתייעץ עם עורך דין תעבורה ולא לפעול לבד ולייצג את עצמכם.

עורך דין תעבורה מנוסה מכיר גם את החוקים וגם את הפסיקות האחרונות בתחום. הוא ידע מראש אם כדאי לכם ללכם להליך ואם צריך להגיש בקשה מסוימת הוא ידע מה ואיך להגיש.

בהרבה מקרים אם קיבלתם דו"ח תעבורה או שנערכה לכם בדיקת מהירות או שכרות עורך הדין ידע לעיין בדו"ח ולתקוף אותו אם הוא מולא לא נכון או שהבדיקה שנעשתה לכם לא תקינה. דבר כזה יכול לזכות אתכם או להפחית מאוד את העונש שלכם במקרים מסוימים כי התובעים ירצו לסגור את התיק בעסקת טיעון ולא ללכת למשפט ארוך.

דוגמאות שבהן צריך עורך דין תעבורה:

נהיגה בשכרות

זאת אחת העבירות החמורות בתחום התעבורה והיא עלולה לסכן חיים של אחרים. אם נתפסתם נוהגים בשכרות לא כדאי לסרב לבדיקת הינשוף אבל כן כדאי להתייעץ עם עורך דין לפני שעושים כל צעד.

פסילת רישיון

פסילת רישיון יכולה להיות בגלל הרבה מאוד סיבות כמו למשל:עבירות תנועה חמורות, הצטברות נקודות, אי חידוש מסיבות מנהליות, פסילה בעקבות מצב רפואי ועוד.

ערעור באמצעות עורך דין יכול במקרים מסוימים לזכות אתכם או  להפחית את העונש לדוגמא אם רישיון הנהיגה משמש אתכם לעבודה ובלעדיו אתם לא יכולים לעבוד. במקרים אחרים זמן הפסילה יכול להתקצר או שהפסילה יכולה להיות חלקית כמו למשל לפסול רישיון על משאית ולהשאיר רק על רכב פרטי לתקופה מסוימת.

מרב"ד הוא המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ששייך למשרד הבריאות. יש לו סמכויות רחבות לפסול רישיון נהיגה מסיבות שונות. כדאי מאוד להתנהל מולו עם עורך דין תעבורה מנוסה

 

 

  GET CLICKS – קידום אתרים